Czcionka: AAA « wstecz drukuj

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26. 06. 2022 r.

sobota 25.06.2022

1 Jutro ( PONIEDZIAŁEK) Msza św. będzie o godzinie 19.00.

2 Jutro – nabożeństwo do ŚWIĘTEGO JÓZEFA wraz z nabożeństwem czerwcowym.

3 W środę będziemy przeżywać uroczystość ku czci świętych Apostołów  Piotra i Pawła. Msze święte będą rano o godz. 08.00 i wieczorem o godz. 18.00. W tym dniu można złożyć tzw. „świętopietrze”, czyli ofiarę na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

4 W środę – nabożeństwo do MATKI  BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ wraz z nabożeństwem czerwcowym.

5 W piątek rozpoczniemy nowy miesiąc lipiec, który jest poświęcony Najdroższej Krwi Pana Jezusa. W ciągu tygodnia 15 minut przed Mszą św. będziemy odmawiać litanię  do Najdroższej Krwi Pana Jezusa.

6 W najbliższy Pierwszy Piątek Miesiąca -  uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. Od godz. 08.30 z posługą Sakramentalną odwiedzę chorych. Wszystkich chorych którzy chcą skorzystać z posługi pierwszo piątkowej proszę zgłosić w zakrystii lub telefonicznie ( numer telefonu 17 277 27 17). Spowiedź w piątek 16.00 -17.30. O godz. 17.30 będzie nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Najświętszego Serca Pana Jezusa. W ciągu tygodnia spowiedź codziennie od godz. 17.00.

7 W najbliższą Pierwszą Sobotę Miesiąca uczcimy Niepokalane Serce Matki Bożej. O godz. 17.30 odmówimy różaniec wynagradzający za grzechy raniące Serce Matki Bożej, następnie będzie Msza święta.

8 W najbliższą Pierwszą Niedzielę Miesiąca zmiana tajemnic różańcowych będzie na Mszy św. o godz. 09.00. Niedziela Adoracyjna.

9 Za troskę o czystość kościoła, kwiaty i ofiarę 50 zł. dziękuję rodzinom z Działów: Agnieszce Grębosz, Agnieszce Łojek, Annie Łojek, Karolinie Bury, Teresie Dec.

10 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom z Działów: Kielar, Niedziałek, Pokrywka, Koryl, Bojda, Barć, Popek.

11 Za wczorajsze posprzątanie cmentarza dziękują mieszkańcom Babicy – Dołu: Jackowi Zielińskiemu, Adamowi Pasternak, Wiesławowi Frankowskiemu, Tomaszowi Buż.

12 ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Ilona Pietrzyk z Babicy z Bartoszem Saj z Rzeszowa. Zapowiedź 3.

13  W ciągu tygodnia o godz. 17.00 jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja w ciszy oraz możliwość spowiedzi św.

14 Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu swoje Imieniny, Urodziny i Rocznice Ślubu – składam serdeczne  Życzenia.

15 Wyjeżdżającym na wakacje - życzę udanego bezpiecznego wypoczynku pod okiem Bożej Opatrzności.

16 Ks. Proboszcz wraz z parafianami z Siedlisk zwrócił się z prośbą, aby ogłosić iż w najbliższą niedzielę 3 lipca w parafii Siedliska będzie uroczystość związana z 80 rocznicą męczeńskiej śmierci bł. Józefa Kowalskiego. Ks. Proboszcz wraz z parafianami zapraszają naszą parafię do uczczenia blogosławionego Józefa Kowalskiego w czasie Mszy św. o godz. 11.00. Więcej informacji w gablocie parafialnej.

17 Przed złymi duchami i wszelkim złem niech nas broni święty Michał Archanioł. Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.