W ciągu tygodnia codziennie o godzinie 17.00 jest Wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji Pana Jezusa w ciszy oraz okazja Spowiedzi Świętej.
Mszą Świętą - Pasterką, rozpoczęliśmy świętowanie uroczystości Bożego Narodzenia. Wyznajemy wiarę w tajemnicę Wcielenia Bożego Syna. Boża Dziecino Tobie zawierzamy całą naszą parafię, Ojczyznę i całą ludzkość.
Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka PrywatnościInformacje o cookies